Luna logo

Znak towarowy Luna jest nierozerwalnie związany z powstaniem firmy LUNA, która już od 100 lat dostarcza szwedzkiemu przemysłowi profesjonalne maszyny, narzędzia ręczne oraz osprzęt i akcesoria. Oferta produktowa obejmuje maszyny dla amatorów jak również profesjonalne obrabiarki najwyższej jakości przeznaczone dla firm produkcyjnych jak np. tokarki do metalu, tokarki do drewna, frezarki, wiertarki itp.

Pod marką LUNA produkowany jest również szeroki asortyment najwyższej jakości narzędzi ręcznych oraz pneumatycznych jak również pełny osprzęt i akcesoria do elektronarzędzi tj. otwornice, wiertła, groty, brzeszczoty do wyrzynarek, frezy itp.

Klienci, którzy zdecydowali się na produkty marki LUNA wybrali komfort pracy ze sprawdzonymi maszynami
i narzędziami połączony z wysoką jakością za przystępną cenę.

Zobacz ofertę produktową

Marka narzędzi Teng Tools powstała w 1985 roku. Obecnie gama produktów z charakterystycznym logo obejmuje ponad 3000 produktów, zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w przemyśle, budownictwie oraz w branży motoryzacyjnej.

Po ponad 30 latach doświadczeń w ponad 30 krajach świata, Teng Tools stał się preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, znanych stajni rajdowych i wyścigowych, mechaników i inżynierów, którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy sprzętu i optymalnej jakości za korzystną cenę. Teng Tools jest sponsorem m.in. wyścigów żużlowych w Wielkiej Brytanii oraz wyścigów samochodowych w Szwecji. W sezonie 2017/2018 Teng Tools został oficjalnym dostawcą narzędzi podczas FIA World Rallycross Championship oraz podczas indywidualnych mistrzostw świata na żużlu – FIM Speedway Grand Prix.

Zobacz ofertę produktową
Limit logo

LIMIT to marka narzędzi i przyrządów pomiarowych o wysokiej jakości i najlepszym stosunku jakości do ceny. Narzędzia pomiarowe LIMIT są skierowane przede wszystkim do wymagających profesjonalistów szukających kompromisu pomiędzy jakością, a ceną, a także amatorów ceniących sobie wysoką jakość za przystępną cenę. Limit oferuje szereg produktów z kategorii techniki pomiarowej, koncentrując się na potrzebach użytkownika i użyteczności.

Szeroka oferta narzędzi i przyrządów pomiarowych LIMIT obejmuje m.in.: cyrkle traserskie, pryzmy traserskie, czujniki zegarowe, kątowniki pomiarowe, kątomierze, mierniki cęgowe, multimetry, wskaźniki napięcia, mikrometry, suwmiarki, średnicówki, poziomice, płytki wzorcowe, statywy magnetyczne, szczelinomierze, wysokościomierze, macki pomiarowe, sprawdziany, wzorce kontrolne, dalmierze, lasery krzyżowe i rotacyjne, kamery inspekcyjne oraz wagi.

Nasze produkty zostały opracowane zgodnie z nowymi metodami produkcji i nowymi technologiami. Dzisiaj Limit jest obecny w ponad 25 krajach.

Zobacz ofertę produktową
FERAX logo

Znak towarowy Ferax obejmuje starannie dobrany asortyment prostszych narzędzi, maszyn i artykułów pomocniczych.

Ideą przewodnią jest zaoferowanie produktów, które z racji rodzaju prowadzonej przez użytkownika działalności nie muszą być wykorzystywane zbyt intensywnie, albo które są potrzebne do realizacji konkretnych projektów ograniczonych w czasie.

Z drugiej strony, jeżeli użytkownik potrzebuje wymienionych produktów do częstszego użytku, ale wymogi na ich trwałość nie są zbyt wysokie, wówczas odnosi korzyść wynikającą z cen Ferax, które są niższe w porównaniu z odpowiadającymi im produktami innych marek.

Obecnie oferta Ferax obejmuje około 800 produktów – przede wszystkim narzędzi ręcznych, mniejszych, prostszych maszyn oraz różnych artykułów pomocniczych – przy czym asortyment ten stale podlega modyfikacjom, w miarę jak uzupełniamy go w odpowiedzi na zapotrzebowanie kierowane z wymienionych branż. Celem jest ułatwienie codziennej działalności naszego użytkownika.

Zobacz ofertę produktową