Pneumatyka

Asortyment Luny w zakresie produktów wykorzystujących sprężone powietrze został tak stworzony, aby sprostać wysokim wymogom zakładów produkcyjnych, jak również zaspokoić mniej zaawansowane potrzeby mniejszych warsztatów. Oferta obejmuje sprężarki, narzędzia, akcesoria, a także usługi z nimi związane.

ZOBACZ OFERTĘ NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH

Czy Twoja instalacja sprężonego powietrza jest szczelna i bezpieczna?

Czy wiesz, że najbardziej prawdopodobną przyczyną problemów w systemach sprężonego powietrza są wycieki? Prawie 30% ogólnej ilości produkowanego w zakładzie sprężonego powietrza się ulatnia. Regularne przeglądy wszystkich elementów urządzeń pneumatycznych pod kątem zapewnienia szczelności są wysoce opłacalne. Zwykle 70-80 % wszystkich wycieków powietrza ma miejsce blisko użytkownika w wężach, opaskach zaciskowych, złączkach i narzędziach. Minimalizowanie wycieków przyczynia się zarówno do poprawy stanu środowiska naturalnego jak i oszczędza środki finansowe.

Luna_Tryckluft_Kompressorer_2_puff

Nasz asortyment obejmuje małe sprężarki tłokowe, przeznaczone do prostszych zastosowań, jak również duże, przemysłowe sprężarki śrubowe do instalacji stacjonarnych. Łączymy własne rozwiązania z produktami marek zewnętrznych, tak by zapewnić, że każdy znajdzie sprężarkę dla swoich potrzeb.


Luna_Tryckluft_Tryckluftsverktyg_3_puff

Znajdź odpowiednie narzędzie do mniejszych prac, oznaczone marką Ferax, lub szukaj w szerokim, przygotowanym przez Lunę programie narzędzi przemysłowych. Do bardziej wymagających zastosowań oferujemy szereg marek niszowych.