Wspieramy ich!

Od wielu lat wspieramy czołowych sportowców motorowych (m.in. Rallycross, żużel), którzy nie wyobrażają sobie swojego warsztatu bez naszych narzędzi.

 

Krzysztof Kasprzak – ambasador Teng Tools

„W Teng Tools najważniejsze dla mnie są jakość oraz organizacja narzędzi. Wózek narzędziowy Teng Tools, który skonfigurowaliśmy do naszych potrzeb jeździ z nami na wszystkie zawody i nie wyobrażam sobie aby mogło go zabraknąć.

Moi mechanicy podczas pracy wiedzą dokładnie gdzie znajdują się dane narzędzia, które potrzebne im  są w danej sytuacji – czy to podczas przerwy w wyścigu czy podczas rutynowego przeglądu”.

Zobacz dlaczego Krzysztof wybrał narzędzia Teng Tools
Martin Vaculik - ambasador Teng Tools

“Teng Tools od dłuższego czasu jest jednym z numerów jeden marek narzędziowych. Wystarczy wziąć do ręki jakiekolwiek narzędzie Teng Tools i od razu widzimy różnicę.

Są to narzędzia profesjonalne, wytrzymałe, niezawodne a praca z nimi to czysta przyjemność. Używamy ich już kilka sezonów i nigdy nie zdarzyło się aby cokolwiek się zepsuło. To profesjonalny sprzęt dla profesjonalnego teamu, który gwarantuje dobry wynik na torze”.

Zobacz dlaczego Martin wybrał narzędzia Teng Tools
Janusz Kołodziej - ambasador Teng Tools

“Zdecydowałem się na współpracę z marką Teng Tools ze względu fakt, iż oferuje ona bardzo profesjonalne narzędzia, które są mi potrzebne do tego abym mógł profesjonalnie wykonywać swój zawód żużlowca.

Cały czas w moim warsztacie znajdują się narzędzia Teng Tools, które używamy już od kilku lat i nigdy nas nie zawiodły. Inną wyróżniającą cechą jest ich poręczność, ergonomia oraz wysoka jakość. Są to kluczowe elementy, które składają się na sukces”.

Zobacz dlaczego Janusz wybrał narzędzia Teng Tools