Dlaczego Luna?

W firmie Luna dążymy do zaspokojenia szerokiego spektrum unikalnych potrzeb klientów wywodzących się z przemysłu, budownictwa, branży motoryzacyjnej i administracji publicznej, oferując szeroki i dobrze przemyślany wybór silnych marek i usług w zakresie narzędzi i maszyn.

Wartości, które uznajemy za najważniejsze w naszej firmie to jakość, zaufanie oraz nastawienie na obopólną współpracę. To one stoją za naszym sukcesem.

Dzięki wysokim normom jakościowym opracowanym i nadzorowanym przez naszych szwedzkich inżynierów mamy pewność, że w ręce klientów trafiają produkty, które odpowiadają ich oczekiwaniom pod kątem funkcjonalności, trwałości jak i wygody użytkowania.

W 2017 roku mija 100 lat od powstania firmy Luna. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących w Skandynawii dostawców wysokiej jakości narzędzi i maszyn do użytku profesjonalnego dla przemysłu, budownictwa i administracji publicznej. Luna jest częścią Bergman & Beving (wcześniej B&B TOOLS) – jednego z największych skandynawskich koncernów, notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie.

Pewność i jakość Luna

Chcemy, by Luna była postrzegana w swojej branży jako wiodący i najbardziej kompetentny partner biznesowy. Posiadamy certyfikaty, które pozwalają nam spełnić wymagania klienta, minimalizować wpływ na środowisko naturalne i zapewnić bezpieczne środowisko pracy.

Dowiedz się więcej
Troska o środowisko Luna

Dążymy, by Luna integrowała środowisko pracy we wszystkich aspektach. W procesie ciągłego doskonalenia podejmujemy kroki mające na celu polepszenie dbałości o środowisko, które są ekonomicznie uzasadnione i właściwe z punktu widzenia ochrony środowiska.

Dowiedz się więcej

Luna Polska

Już od 20 lat Luna Polska dostarcza klientom profesjonalne narzędzia ręczne i pomiarowe, elektronarzędzia, maszyny do obróbki drewna i metalu oraz urządzenia pneumatyczne. Obecnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 170 000 pozycji narzędzi ogólnego zastosowania, przyrządów oraz maszyn do prac specjalistycznych własnych marek (Teng Tools, Limit, Mareld, Luna) oraz innych renomowanych producentów.
Dwie dekady działalności na rodzimym rynku Luna Polska jest cenionym dystrybutorem szwedzkich narzędzi i maszyn, które ułatwiają profesjonalistom wykorzystywanie ich umiejętności oraz realizowanie wizji poprzez pracę.

Od lat staramy się określać potrzeby naszych klientów, by następnie móc zaoferować im jak najlepsze produkty i rozwiązania.

W przyszłości chcemy nadal umacniać swoją pozycję rynkową poprzez dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, świadczenie kompleksowych usług serwisowych oraz otwarcie na bliską współpracę z dystrybutorami.

Wiemy o tym, że bez zaangażowania naszych Partnerów Handlowych nie byłoby sukcesu naszej firmy, dlatego chcemy im serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz wierzymy że będzie ona kontynuowana w kolejnych latach.